НОВИНИ

Правоохоронці прийшли з обшуком у медіахолдинг "Вєсті"

Вхід у будівлю наразі обмежений.

У п'ятницю, 14 липня, правоохоронці проводять обшуки в офісі медіахолдингу "Вєсті", який знаходиться в бізнес-центрі Gulliver у Києві. Про це  повідомила керівник медіахолдингу Ольга Семченко у Facebook.

"У нас обшуки на Вєстях", - написала вона.

Крім того, журналіст Владислав Антонов, повідомив, що вхід в будівлю обмежений, біля будівлі бізнес-центру присутній спецназ.

"Людей не пускають на роботу, на місці значні сили спецназу, підігнали броньовики. Далеко не перший раз", - написав він у соцмережі.
 

Нагадаємо, 22 червня працівники інтернет-видання «Страна.ua» повідомили в соцмережах, що їхній офіс у центрі Києва обшукують силовики. Згодом генеральний прокурор Юрій Луценко заявив про затримання головного редактора ресурсу Ігоря Гужви. Він підозрюється у вимаганні й отриманні 10 тисяч доларів у народного депутата від Радикальної партії Дмитра Лінька. Згодом нардеп Лінько підтвердив, що Гужва брав участь у вимаганні в нього грошей. 23 червня йому вручили підозру. Разом із Гужвою силовики затримали посередника.

24 червня суд заарештував Ігоря Гужву на 60 днів із правом внесення 340 неоподаткованих мінімумів застави (544 тис. грн). Крім того, підозрюваний має здати всі документи, необхідні для виїзду за кордон.

 27 червня  головний редактор інтернет-видання "Страна.ua" Ігор Гужва вийшов з Лук'янівського СІЗО.