НОВИНИ

Начальника Яворівського полігону запідозрили у співпраці з ГРУ РФ — ЗМІ

Зловмисник зійснював збір та передачу відомостей військового характеру.

Начальника Яворівського полігону у Львівській області підозрюють у співпраці з Головним розвідувальним управлінням Генштабу РФ. Про це йдеться у постанові Шевченківського райсуду Києва від 21 червня.

В обґрунтованому клопотанні слідства щодо арешту речей підозрюваного зазначається, що він займає посаду "начальника загальновійськового полігону Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ), в/ч А4150, місто Старичі".

Згідно з документом, в період 2015-2016 років підозрюваний, "виконуючи завдання співробітників ГРУ РФ, здійснював збір та передачу відомостей військового характеру про діяльність центру".

Читайте також: В InformNapalm ідентифікували ГРУшника, який став куратором терористів на Донбасі

"Під час дачі пояснень співробітникам СБ України про його конфіденційну співпрацю з ГРУ ГШ ЗС РФ він добровільно передав співробітникам СБУ клаптик паперу із записами, ноутбук, диски і паролі до програми, а також флеш-накопичувач, за допомогою яких він здійснював зв'язок з представниками ГРУ ГШ ЗС РФ", - йдеться в постанові суду про арешт зазначеного майна.

Кримінальне провадження стосовно начальника полігону відкрито за ч.1 ст. 111 Кримінального кодексу (державна зрада).

Нагадаємо, раніше СБУ затримала в Рівному агента головного розвідувального управління генерального штабу збройних сил Російської Федерації.