НОВИНИ

Мер Донецька впевнений, що 2500 грн зарплати йому б вистачило «на життя»

Донецький міський голова Олександр Лук’янченко вважає, що йому вистачило б "на життя" середньої заробітної плати у розмірі 2500 гривень. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.

«Мені вистачає. Я учора по телевізору дивився, коли показували презентацію ста днів нового мера міста Тернополя, де середня заробітна плата 1600 гривень. Сьогодні, до речі, середня заробітна плата в місті Донецьку не 2 500, а 2 780 гривень», - відмітив Лук’янченко.

Начальник управління по зв'язках з громадськістю Донецької міськради Максим Ровинський уточнив, що міський голова проводить 6,5 днів в тиждень в будівлі міськради.

«Тобто він тільки снідає, обідає і вечеряє. Тому, я думаю, йому б точно вистачило», - сказав Ровинський.

Нагадаємо, учора голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк заявив на прес-конференції, що середня заробітна плата по Донецькій області, яка складає 2500 гривень, забезпечує нормальне життя жителям регіону, незважаючи на зростаючі ціни на продукти і тарифи на послуги ЖКГ. «2, 5 тисяч забезпечують на сьогодні нормальний споживчий кошик, який передбачений біологічною нормою на всі сто процентів», - відмітив губернатор.

За підсумками 2010 року Держстатистика підрахувала, що реальна (з урахуванням офіційної інфляції) зарплата українців зросла на 10,2%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.