НОВИНИ

У Міноборони РФ назвали брехнею, що Агєєв служив у Росії

Міністерство каже, що за чотири дні неможливо підписати контракт зі ЗС.

У Міністерстві оборони Росії заявили, що затриманий в Україні Віктор Агєєв не служив за контрактом у Зброїних силах РФ. Про це повідомила прес-служба Південного військового округу.

Незважаючи на власні зізнання Агєєва, Міноборони РФ називає "брехнею" те, що він був контрактником у ЗС Росії.

У відомстві наголошують, що Агєєв не міг підписати контракт зі Збройними силами РФ за чотири дні, як він стверджує у своєму інтерв'ю, тому що на це нібито потрібно більше місяця.

Як повідомлялось, 9 липня затриманий на Донбасі росіянин Віктор Агєєв в інтерв'ю "ТСН.Тиждень" підтвердив, що був відправлений на схід України після підписання контракту на службу в Збройних силах Росії.

Нагадаємо, 25 червня у районі Жолобка українські військові знешкодили диверсійно-розвідувальну групу терористів.  Чотирьох бойовиків затримали, а ще двох: командира та одного з диверсантів, які чинили опір, ліквідували. У штабі АТО зазначили, що загиблий командир групи був громадянином Російської Федерації, родом з міста Кірова.

27 червня Російська служба ВВС повідомила, що серед полонених був 22-річний громадянин РФ з Алтайського краю Віктор Агєєв. За інформацією видання, в 2015-2016 роках він служив за призовом у Новочеркаську Ростовської області. Товариші по службі Агєєва розповіли, що після цього він пішов служити за контрактом у військову розвідку, проте вони не знають, в яку частину. Крім того, журналісти опублікували фотокопії документів Агєєва. Зараз Віктор Агєєв разом із трьома затриманими бойовиками (уродженці Сєвєродонецька Данило Гладков і Андрій Стоянов, а також уродженець Луганська Богдан Венгер) перебуває в СІЗО Старобільська.

Йому інкримінують ст. 258-3 Кримінального кодексу України "Створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.