НОВИНИ

Суд відібрав землю у забудовника на «Театральній» у Києві

Київський апеляційний господарський суд скасував рішення Господарського суду Києва, який визнав законним договір купівлі-продажу земельної ділянки площею 0,0847 га по вул. Богдана Хмельницького, 7 над станцією метро «Театральна» у Києві, укладений між Київською міською радою та підприємством «Альянс-Центр».

Як повідомили Тижню у прес-службі Генеральної прокуратури, відповідне рішення суд прийняв 28 березня.

Таким чином, суд задовольнив апеляційну скаргу Генпрокуратури на зазначене вище рішення Госпсуду Києва.

Мотивацію суду при ухваленні цього рішення не зазначено.

Нагадаємо, у січні 2010 року Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у місті Києві скасувала дозвіл на будівництво торгово-офісного центру по вулиці Б. Хмельницького, 7 у Києві. У субпідрядника будівництва Мінрегіонбуд забрав ліцензію. 

В грудні 2009 суддя Солом’янського суду Києва Мельник В.В. своєю ухвалою заборонив державним органам, а саме Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у місті Києві, виносити приписи щодо цього об’єкту.

У травні суд заборонив Мінрегіонбуду зупиняти будівництво біля метро «Театральна». У свою чергу міністерство збиралось оскаржити це рішення Вищого господарського суду.  

Президія Науково-методичної ради з питань охорони культурної спадщини Міністерства культури і туризму України підтримала позицію громадськості щодо неможливості будівництва офісно-торговельного центру на вулиці Пушкінській біля метро «Театральна»

У 2007 році будівництво торгово-офісного центру в районі станції метро "Театральна" було визнано небезпечним для метро. Слідом за цим Київрада скасувала попереднє рішення про землевідведення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.