НОВИНИ

Фракція БПП проголосувала за виключення Розенблата

Також було прийняте рішення надати згоду про зняття з Розенблата депутатської недоторканності та притягнення його до відповідальності.

Фракція Партії «Блок Петра Порошенка» переважною більшістю голосів прийняла рішення виключити Борислава Розенблата з членів фракції за його ж проханням. Про це йдеться у повідомленні прес-служби партії.

Зокрема, повідомляється, що Розенблат особисто звернувся до фракції з проханням проголосувати за зняття з нього депутатської недоторканності.

Читайте також: Знімати не можна залишити. Хто з нардепів позбувся недоторканності й хто може приєднатися до цього списку

Фракція також проголосувала за позбавлення депутатської недоторканності та притягнення до відповідальності усіх шести народних депутатів, на яких були подання Генеральної прокуратури.

Нагадаємо, що 7 липня регламентний комітет Верховної Ради визнав законними та обґрунтованими подання генерального прокурора України Юрія Луценка щодо народного депутата з фракції "Блок Петра Порошенка" Борислава Розенблата.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.