НОВИНИ

Син Трампа пояснив, чому зустрівся з прокремлівським юристом

Це фактично перше доведене до широкого загалу свідчення про те, що принаймні деякі члени кампанії Трампа були готові "скористатися допомогою Росії".

Старшому сину президента США Дональду Трампу-молодшому обіцяли надати компромат на кандидата в президенти від Демократичної партії Хілларі Клінтон, після чого він погодився на зустріч з прокремлівським юристом Наталією Весельніцкою в червні 2016 року. Про це газета The New York Times пише в неділю, 9 липня, з посиланням на трьох радників при Білому домі і два обізнані джерела.

Звіти про зустріч - це фактично перше доведене до широкого загалу свідчення про те, що принаймні деякі члени кампанії Трампа були готові "скористатися допомогою Росії" в передвиборній гонці, зазначає видання.

Сам Дональд Трамп-молодший так прокоментував події тієї зустрічі, на яку він, за його власними словами, пішов "на прохання знайомого":

"Після обміну люб'язностями ця жінка (Весельніцкая. - ред.) повідомила, що у неї є інформація про те, що приватні особи, пов'язані з Росією, спонсорували Національний комітет Демократичної партії США і підтримували пані Клінтон", - розповів він.

За словами сина президента США, відомості були "неконкретними, неоднозначними і незрозумілими". "Досить швидко стало ясно, що цінної інформації у неї немає", - цитує The New York Times його заяву, зроблену 9 липня.

Після цього його співрозмовниця перевела розмову на теми, пов'язані зі "списком Магнітського" і "законом Діми Яковлєва". Зі слів Трампа-молодшого, йому стало зрозуміло, що твердження про наявність компромату на Клінтон були всього лише приводом до зустрічі, основною метою якої була дискусія з вищевказаних законодавчих актів.

Нагадаємо, Білий дім Трампа створив спеціальний підрозділ для роботи зі розслідуванням щодо Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.