НОВИНИ

РНБО сьогодні розгляне законопроект про реінтеграцію Донбасу – нардеп

Після висновку РНБО законопроект буде внесений у парламент.

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила, що в понеділок, 10 липня, відбудеться засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому розглянуть законопроект про реінтеграцію Донбасу. Про це вона сказала під час круглого столу "Реінтеграція непідконтрольних територій: міжнародна практика та українські реалії" в Києві в понеділок.

"Як вам відомо, експертами РНБО із залученням народних депутатів України був напрацьований проект закону про реінтеграцію Донбасу, в найближчі навіть години, можливо, він буде обговорений на Раді нацбезпеки і оборони та буде прийнято рішення, чи вносити в такому варіанті цей текст в парламент, або після дискусії будуть внесені зміни", - сказала вона.

Як повідомлялося, президент Петро Порошенко заявив, що доручив розробити законопроект щодо реінтеграції Донбасу, який передбачатиме низку заходів із повернення окупованих територій України. Він також підкреслив, що ключовою позицією є реінтеграція цих територій. Перед цим секретар РНБО України Олександр Турчинов висловив думку, що в Україні потрібно завершити антитерористичну операцію і перейти до нового формату захисту країни від гібридної війни з РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.