НОВИНИ

Маск показав новий електромобіль Tesla Model 3

Чотиридверний автомобіль надійде в широкий продаж за базовою ціною 35 тисяч доларів, що майже вдвічі нижче цін на машини компанії, які нині випускаються.

Засновник і глава американської компанії Tesla Ілон Маск опублікував перші фото нової, третьої серійної моделі електромобіля, який тільки зійшов зі складального конвеєра. Відповідну світлину він опублікував у Twitter.

Відомо, що Tesla Model 3 повинна стати першою масовою моделлю електромобіля Маска, а перші 30 його власників зможуть сісти за кермо вже 28 липня. Після цього чотиридверний автомобіль надійде в широкий продаж за базовою ціною 35 тисяч доларів, що майже вдвічі дешевший за авто, які зараз випускаються компанією.

Капіталізація компанії Tesla майже подвоїлася за період з грудня по кінець червня у результаті підтримки інвесторами стратегії Маска з трансформації своєї компанії, яка досі займала нішу розкішних електромобілів, в сферу масового виробництва.

Однак в останні тижні котирування акцій компанії пішли вниз. В останньому фінансовому році збитки компанії склали 889 млн доларів.

Раніше Шведська автомобільна компанія Volvo призупинила розробку дизельних двигунів сфокусувалася на розробці та виробництві електромобілів.