НОВИНИ

Саміт G20. У Гамбурзі тривають протести антиглобалістів

За три дні зіткнень було поранено більше 200 поліцейських.

У Гамбурзі, де завершується саміт  "великої двадцятки" (G20), третій день тривають різні акції протесту. Виступи антиглобалістів і лівих радикалів, які з'їхалися з усієї Європи, були спрямовані насамперед на зрив форуму.

У нових сутичках були поранені ще кілька співробітників поліції. За їхніми даними, на цей раз проти них застосували справжню зброю. Число учасників антиглобалістських акцій досягло 76 тисяч, повідомив один з організаторів руху Attac в твіттері.

Нарівні з мирними демонстраціями, в яких з 6 липня - за даними ЗМІ - взяли участь близько 100 тисяч осіб, радикально налаштовані члени угруповання "Чорний блок" - Black bloc нападають на магазини, підпалюють машини, палять автомобільні покришки, б'ють пляшки об мостові.

Напередодні ввечері в Гамбурзі були розгорнуті підрозділи поліцейського спецназу, збройного автоматами. За три дні зіткнень було поранено більше 200 поліцейських. Про кількість постраждалих демонстрантів даних немає. Затримано 143 людини, 122 з них поміщені під варту.

Нагадаємо, у Гамбурзі 6 липня поліція, використовуючи водомети та перцеві аерозолі, розігнала демонстрантів, які зібралися на мітинг проти саміту G20.

Демонстрацію під назвою Welcome to Hell (Ласкаво просимо в пекло) організували антиглобалісти на знак протесту проти саміту G20. Учасники протесту зауважують, що це об'єднання країн «не змогло вирішити багато питань, що загрожують світові». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.