НОВИНИ

Держдеп США призначив спецпредставника по Україні

Ним став колишній посол країни в НАТО.

Спеціальним представником Держдепартаменту США для координації роботи з Україною призначений Курт Волкер (Kurt Volker). Про це повідомляє уTwitter журналістка Bloomberg Дженніфер Джейкобс.

"Як представник щодо Україні Волкер буде управляти спробами Держдепу розв'язати конфлікт, який був створений після вторгнення Росії до Криму і Східної Україну», - написала Джейкобс.

Згодом представник держсекретаря США Роберт Хаммонд підтвердив цю інформацію.

Спостерігачі зазначають, що про це призначення оголошено на тлі слабкого прогресу у вирішенні конфлікту на Донбасі, а також в день, коли повинна пройти перша зустріч президентів США і Росії Дональда Трампа і Владіміра Путіна.

Курт Волкер з 1986 по 1988 рік працював аналітиком в ЦРУ. Наприкінці 1990-х років він став першим секретарем місії США в НАТО, а в 1999 році став заступником посла США в альянсі.

Потім він обіймав різні посади в Раді національної безпеки, поки в 2008 році не був призначений екс-президентом Джорджем Бушем послом США в НАТО. У 2009 році він покинув цю посаду. Через два роки перейшов до вашингтонської лобістської фірми BGR Group.

Варто зазначити, що на початку 2017 року адміністрація президента Порошенка найняла саме компанію BGR Group для лобіювання інтересів України в США. 

Нагадаємо, у 2016 році президент Росії Владімір Путін призначив Дмітрія Ліванова спеціальним представником з розвитку торгово-економічних відносин з Україною. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.