НОВИНИ

Україна обійшла Росію за рейтингом соціального розвитку

Наша держава посіла 64-те місце за рівнем життя серед 128 країн світу.

За результатами глобального дослідження Індекс соціального розвитку, який розробила американська неурядова організація Social Progress Imperative, Україна зайняла 64-е місце за рівнем життя серед 128 країн світу, обійшовши Росію, яка посіла 67-ме.

Дослідники зазначають, що індекс визначає рейтинги країн на базі показників, що мають безпосередній вплив на якість життя людей. Таким чином, Україна увійшла до групи країн з розвитком вище середнього (минулого року Україна посіла 63-е місце серед 133 країн). ВВП на душу населення, згідно з результатами дослідження, склав $ 7457.

При цьому всі показники соціального розвитку України залишилися переважно на рівні минулого року. Найвищий бал Україна отримала за показником "харчування і базове медичне обслуговування" (98,47 з 100) і "доступ до базової освіти" (97,52). Найнижчі показники - "толерантність" (40,52) і "якість навколишнього середовища" (50,37).

Очолила світовий рейтинг Данія, за нею йде Фінляндія, третє і четверте місце з однаковою кількістю балів розділили - Ісландія та Норвегія.

У першу десятку також увійшли Швейцарія, Канада, Нідерланди, Швеція, Австралія та Нова Зеландія. Варто додати, що у рейтингу Україна є сусідом з такими країнами, як Таїланд, Домініканська республіка, Білорусь і ПАР.

Нагадаємо, що Україна посіла 50 місце серед 127 країн світу в щорічному рейтингу інноваційних економік Global Innovation Index 2017. Дослідження враховує різні показники, що впливають на розвиток інновацій в кожній країні.