НОВИНИ

МВФ готовий виключити одну з реформ з умов надання наступного траншу – інформагентство

Основною умовою має залишитись прийняття пенсійної реформи.

Міжнародний валютний фонд (МВФ)  готовий залишити основною умовою для виділення наступного траншу кредиту Україні прийняття пенсійної реформи і виключити при цьому прийняття земельної реформи. Про це повідомило "Інтерфаксу" близьке до переговорів джерело.

Співрозмовник інформагентства припускає, що в МВФ ухвалили таке рішення з огляду на те, що між Фондом і Кабінетом міністрів України немає згоди щодо деяких важливих позицій майбутньої земельної реформи, а відповідний проект ще не розроблений.

Інше джерело агентства в уряді зазначило, що на сьогоднішній день МВФ офіційно не підтвердив такої готовності.  

"Щоб говорити про те, що будь-якої маяк знятий, потрібно отримати офіційні письмові підтвердження Фонду, проте таких, наскільки відомо, поки не надходило", - сказав він.

За його словами, земельна реформа поряд з пенсійною, медичною, судової і реформою підприємств держсектора залишається однією з найбільш пріоритетних в Україні і знаходиться в фокусі уваги міжнародних партнерів.

Як повідомлялось, міністр фінансів України Олександр Данилюк очікує восени рішення Міжнародного валютного фонду (МВФ) щодо надання Україні чергового кредитного траншу в рамках програми EFF.

Місія МВФ, яка працювала в травні в Києві, вказувала на необхідність технічного доопрацювання відповідних законопроектів і парламентської підтримки пенсійної та земельної реформ, пожвавлення приватизації та антикорупційних зусиль.

Нагадаємо, у квітні Міжнародний валютний фонд перерахував Україні четвертий транш у розмірі 1 млрд доларів. Міністр фінансів Олександр Данилюк тоді повідомив, що Україна планує до кінця 2017 отримати ще три транші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.