НОВИНИ

Президент Грузії відповів Росії на порушення територіальної цілісності країни

Він зазначає, що Росія хоче нав'язати свою середньовічну логіку, де правила нав'язують силою.

Президент Грузії Георгій Маргвелашвілі відкинув заклик Росії до прийняття реальності і заявив про прихильність цілісності країни. Про це він сказав ввечері 4 липня в ефірі телекомпанії "Руставі 2".

"Російська Федерація говорить нам дуже болючі слова: "Прийміть реальність". Це цілеспрямована політика, щоб зруйнувати нашу твердість, єдність, наше повне неприйняття окупації Грузії. Росія намагається переконати пересічних громадян, політиків, дипломатів, що це вже не зміниться, і вона зможе домогтися свого, узаконити несправедливість", - сказав Маргвелашвілі.

За його словами, Росія хоче, щоб "Грузія говорила з нею з урахуванням нових реалій, які насаджуються нею в 21-м столітті відверто середньовічної логікою, за принципом наявності сили".

"Повірте, наші предки вигравали таку боротьбу, виграємо і ми, але нам не можна ні на секунду розслаблятися. Ми ніколи не погодимося з історичною несправедливістю і вандалізмом, які відбуваються на нашій землі", - сказав Маргвелашвілі.

Нагадаємо, напередодні служба державної безпеки Грузії заявила, що російські прикордонники продовжують незаконну бордеризацію на кордоні окупованої Південної Осетії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.