НОВИНИ

Польща надіслала США запит на видачу українця

Прокуратура вважає, він у 1944 році співпрацював з німецькими нацистами.

Державна прокуратура Польщі звернулася з проханням про видачу з боку США 98-річного українця, якого підозрює у вчиненні злочинів проти людяності під час Другої світової війни. Про це повідомляє Polskie Radio.

Прокуратура повідомила, що 23 липня 1944 року Майкл К. (прізвище не розголошується згідно із законами про конфіденційність у Польщі) "співпрацював з німецькими нацистами та керував українською кампанією у вбивстві 44 осіб та спаленні трьох селищ, розташованих на території, яка зараз знаходиться у південно-східній частині Польщі".

Повідомляється, що Майкл К. емігрував до США у 1950-х роках. Слідство проти чоловіка веде польський Національний інститут пам'яті, якому доручено розслідувати злочини проти польської держави. Національний інститут пам'яті Польщі повідомив, що він надав США запит про видачу два тижні тому.

Нагадаємо, одного з організаторів антипольських провокацій у Львівській області засудили до двох років позбавлення волі умовно, оскільки він підписав зі слідством договір про визнання провини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.