НОВИНИ

Луценко заявив, що ГПУ проводить розслідування щодо деяких міністрів уряду Гройсмана

Однак генпрокурор поки що не назвав прізвищ.

У неділю, 2 липня, генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що ГПУ проводить розслідування щодо окремих міністрів чинного уряду. 

Генпрокурор зауважив, що поряд із поданнями на зняття недоторканності з народних депутатів можуть з'явитися претензії й до урядовців, причому як колишніх, так і чинних. Однак при цьому Луценко жодних прізвищ  не назвав.

"Я не можу виключити як нових подань до народних депутатів, так і дій щодо чинних міністрів. Така в нас робота. Зараз проводиться слідство проти багатьох фігурантів, у тому числі в нас є запитання і до діючих, і колишніх міністрів. І вони також пройшли по якісь окремій партійній квоті коаліційного уряду", - заявив генпрокурор.

Як повідолялось, 3 липня комітет розгляне подання про згоду на притягнення до кримінальної відповідальності депутата Євгена Дейдея (Народний фронт), у вівторок, 4 липня, -  Олеся Довгого (Воля народу), у середу, 5 липня, - Андрія Лозового(Радикальна партія), у четвер, 6 липня, - подання на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Максима Полякова (Народний фронт), у п'ятницю, 7 липня, - подання на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт депутата Борислава Розенблата (Блок Петра Порошенка).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.