НОВИНИ

Окупанти Криму загарбують землю місцевого населення для розбудови військового містечка – розвідка

Військові РФ ігнорують права населення та руйнують їхні приватні будівлі.

Керівництво РФ нарощує заходи щодо подальшої розбудови військової інфраструктури на тимчасово окупованій території АР Крим, у тому числі з порушенням майнових прав населення. Про це повідомило у неділю, 2липня, Головне управління розвідки Міноборони України. Зазначається, що окупанти ігнорують права населення та руйнують їхні приватні будівлі.

"Керівництво РФ нарощує заходи щодо подальшої розбудови військової інфраструктури на тимчасово окупованій території АР Крим, у т.ч. з порушенням майнових прав населення. Зокрема, у н.п. Любимівка підрозділи російських окупаційних військ проводять інженерні роботи щодо розширення військового містечка радіотехнічного полку. При цьому, ігноруються права населення на володіння земельними ділянками та здійснюється руйнування їх приватних будівель", - йдеться  у повідомленні.

Слід додати, що у відповідь на чисельні звернення громадян щодо протиправних дій російських військових, окупацінти заявляють про незаконне оформлення прав власності на земельні ділянки місцевими жителями, а документи надані українською владою до окупації визнають недійсними.

Як повідомлялось, 1 липня бойовики на Донбасі 25 разів відкривали вогонь по позиціях українських військових, двоє бійців загинули, ще двоє зазнали вогнепальних поранень, один отримав бойову травму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.