НОВИНИ

Трамп заявив, що терпіння щодо режиму КНДР закінчилося

Американський президент вважає, що настав час діяти рішуче у відповідь на ядерні випробування Пхеньяна.

Президент США Дональд Трамп вважає, що настав час діяти більш рішуче щодо уряду Північної Кореї, який продовжує програми розробки ядерної зброї й балістичних ракет та нехтує рішеннями Ради Безпеки ООН. На цьому він наголосив під час спільної прес-конференції у п'ятницю з президентом Південної Кореї в Білому домі.

"Ера стратегічного терпіння щодо північнокорейського режиму зазнала невдачі – багато років вона була невдалою – і, чесно кажучи, це терпіння закінчилося", - заявив президент США.

При цьому він підкреслив, що перед Америкою постала загроза "нерозсудливого та жорстокого режиму" Пхеньяна, що не має жодного відношення до безпеки свого народу та сусідів і не поважає людського життя.

"Програми розробки ядерної зброї та балістичних ракет цього режиму вимагають рішучої відповіді", - наголосив американський президент. Водночас він не зазначив, до яких "рішучих" дій готові вдатися Сполучені Штати.

При цьому він закликав впливові країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону, до яких входить передусім Китай, запровадити санкції проти уряду КНДР. 

Нагадаємо, 22 червня президент США Дональд Трамп продовжив на рік санкції щодо КНДР. Йдеться про збереження в силі низки санкцій, введених Вашингтоном у 2008, 2010, 2011, 2015 і 2016 роках. 

29 червня у США оголосили про запровадження санкцій проти фізичних та юридичних осіб Китаю, залучених до незаконних фінансових та інших оборудок з режимом Північної Кореї у порушення резолюцій Ради Безпеки ООН. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.