НОВИНИ

Марін Ле Пен висунули звинувачення у справі про фіктивних помічників

Звинувачення пред'явлені за статтею про зловживання довірою.

Французька прокуратура у справах про фінансові порушення і злочини висунула 30 червня звинувачення лідеру партії "Національний фронт" Марін Ле Пен в рамках справи про фіктивні робочі місця у Європарламенті. Про це повідомив адвокат політика.

"Звинувачення пред'явлені за статтею про зловживання довірою", - сказав він.

Французькі слідчі органи підозрюють, що охоронець Ле Пен Тьєррі Лежье і керівниця її канцелярії Катрін Гризе отримували гроші як її помічники в Європарламенті, тоді як в цей період вони працювали виключно на партію "Національний фронт".

Слідство щодо нецільового використання коштів Європарламенту 17 депутатами "Нацфронту" ведеться у Франції з 2015 року.

Європарламент неодноразово позбавляв Ле Пен депутатського імунітету в інших справах. На початку березня її звинуватили в розповсюдженні в інтернеті фотографій зі сценами насильства, вчиненого бойовиками організації "Ісламська держава".

У 2013 році імунітет з Ле Пен був знятий в зв'язку з розпалюванням ненависті за релігійною ознакою за порівняння мусульман, публічно моляться у Франції, з німецькими солдатами Другої світової війни.

Нагадаємо, ​лідерка "Національного фронту" Марін Ле Пен програла президентські вибори Франції лідеру руху "Вперед!" Еммануелю Макрону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.