НОВИНИ

Борги із зарплат перед бюджетниками зросли майже удвічі

Обсяг невиплачених зарплат у лютому збільшився на 5,3% і станом на 1 березня склав 1,4 млрд грн. Про це сказано в повідомленні Державної служби статистики.

При цьому заборгованість держбюджету у лютому збільшилась до 3,2 млн грн, у той час, коли цей же показник за січень становив 1,7 млн. грн. Тобто заборгованість щодо виплати заробітної плати за рахунок коштів державного і місцевого бюджетів збільшилася на 91,9% порівняно з січнем.

Найбільший обсяг невиплачених зарплат у лютому було зафіксовано у Донецькій області - 290,6 млн грн, у Харківській області - 153,2 млн грн, у Києві – 151 млн грн і в Луганській області - 123,017 млн грн.

Нагадаємо, днями на підприємстві у Харкові - заводі імені Шевченка відбувся пікет працівників підприємства 21 березня. Їм заборгували близько 20 мільйонів гривень заробітних плат. Службові особи іншого харківського підприємства - закритого акціонерного товариства «Харківський завод «Будгідравліка» навмисно не виплачували заробітну плату працівникам підприємства. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.