НОВИНИ

Стало відомо, скільки країн вразив вірус-здирник Petyа

Він призвів до збоїв в роботі від міста Мумбаї до Лос-Анджелеса.

Комп'ютерний вірус-здирник Petyа вразив мережі організацій в більш ніж 60 країнах світу. Про це повідомляє Reuters.

"Комп'ютерний вірус викликав хаос в фірмах по всьому світі, поширившись в більш ніж 60 країнах, що призвело до збоїв в роботі портів від міста Мумбаї до Лос-Анджелеса і зупинки роботи на шоколадній фабриці в Австралії", - йдеться в повідомленні.

Компанія Cyence, яка займається моделюванням ризиків, зазначила, що економічні втрати від кібератак Petya, а також від вірусу WannaCry, можуть скласти 8 мільярдів доларів.

Нагадаємо, 27 червня в Україні сталася масштабна хакерська атака, внаслідок якої невідомим вірусом уражено українські банки, державні та комерційні підприємства. За даними СБУ, переважна більшість інфікувань операційних систем відбувалася через відкриття шкідливих додатків (документів Word, PDF-файлів), які були надіслані на електронні адреси багатьох комерційних та державних структур. Кіберполіція та Служба безпеки надали рекомендації щодо захисту від вірусу. Крім того, у низці країн Європи та Азії, а також у Росії теж заявили про втручання хакерів

8 червня у США розпочали розслідування масштабної атаки вірусу-здирника Petya. 

Тим часом компанія Microsoft підтвердила інформацію про те, що масові кібератаки проти України спричинила програма для звітності та документообігу M.E.doc.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.