НОВИНИ

Сенатори США вирішили заборонити програми Лабораторії Касперського в армії

Авторка пропозиції заявила, що дуже велику тривогу викликає зв'язки між "Лабораторією Касперського" і Кремлем.

У Сенат США внесено законопроект про заборону Міноборони використовувати програмне забезпечення "Лабораторії Касперського". Про це в четвер, 29 червня, повідомляє агентство Reuters.

Авторка пропозиції, сенаторка від Демократичної партії Джин Шахін заявила, що дуже велику тривогу викликає зв'язки між "Лабораторією Касперського" і Кремлем. У цих умовах, зазначила вона, продуктам російської компанії "не можна довірити захист критичних вузлів інфраструктури, особливо комп'ютерних систем, життєво важливих для забезпечення національної безпеки". За словами сенаторки, з питання про використання програм "Лабораторії Касперського" існує єдність поглядів між Конгресом і адміністрацією Дональда Трампа.

Для вступу в силу законопроект необхідно затвердити в Палаті представників і Сенаті, а потім його повинен підписати президент США.

Зазначимо, 27 червня в Україні розпочалася масштабна хакерська атака, внаслідок якої невідомим вірусом уражено українські банки, державні та комерційні підприємства. За даними СБУ, переважна більшість інфікувань операційних систем відбувалася через відкриття шкідливих додатків (документів Word, PDF-файлів), які були надіслані на електронні адреси багатьох комерційних та державних структур. Кіберполіція та Служба безпеки надали рекомендації щодо захисту від вірусу.

Крім того, у низці європейських країн, а також у Росії теж заявили про втручання хакерів.

Усі новини за темою шукайте за посиланням: Потужна кібератака в Україні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.