НОВИНИ

Італія пригрозила закрити морські порти для мігрантів

З початку цього року до країни прибуло на 14% більше біженців, ніж за аналогічний період в 2016 році.

Італія пригрозила закрити свої порти для іноземних суден, що перевозять мігрантів, повідомляє The Financial Times. Представник Італії в ЄС Мауріціо Массарі повідомив, що ситуація з біженцями в Італії стала настільки серйозною, що країні потрібна допомога з боку інших держав-членів ЄС.

"Неприйнятно, що всі судна, що здійснюють пошуково-рятувальні операції в Середземному морі, мають доступ до портів Італії. Ми можемо заборонити вхід судам, які не ходять під італійським прапором або не входять до складу місії ЄС", - зазначив сказав Массарі.

Газета зазначає, що з початку цього року в Італії прибуло більше 73 тисяч мігрантів. Це на 14% більше, ніж за аналогічний період в 2016 році. The Financial Times пише, що закриття Італією портів може вплине на роботу кількох неурядових організацій і неіталійських торгових суден, що здійснюють рятувальні операції в Середземному морі.

Раніше агенство Reuters повідомляло, що в Італію припливає безліч трудових іммігрантів з Африки. При цьому деякі держави, серед яких Бангладеш і Нігерія, "неохоче" приймають назад своїх громадян. Аналогічні ситуації складаються і з мігрантами, що прибувають до Європи з інших держав. У зв'язку з цим Європейський союз вирішив обмежити візи для країн, які відмовилися брати назад мігрантів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.