НОВИНИ

Президент Бразилії скасував візит на саміт G20

Офіційна причина скасування поїздки не названа, однак зазначається, що це може бути пов'язано з політичною кризою в країні.

Президент Бразилії Мішел Темер скасував візит на саміт G20, який відбудеться 7-8 липня в німецькому Гамбурзі. Про це повідомляє UOL з посиланням на заяву прес-служби бразильського лідера.

Видання повідомило, що офіційна причина скасування поїздки не названа. Однак зазначається, що це може бути пов'язано з політичною кризою в Бразилії. UOL додає, що Темера не може залишати країну в той момент, коли в парламенті будуть розглянуті звинувачення проти нього.

Нагадаємо, Верховний суд Бразилії дозволив провести допит президента країни Мішела Темера у справі про корупцію. Як повідомляв телеканал Globo, прокурор звернувся до Федерального верховного суду (ФВС) країни із запитом про пред'явлення звинувачень в корупції президенту. На думку прокурора, Темера і його колишній радник Родрігу Роша Лоурес "підміняли виконання найважливіших обов'язків держслужбовців незаконними діями", які "виконувалися в їх особистих інтересах".

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.