НОВИНИ

США встановили нові критерії для видачі віз громадянам шести країн

Напередодні Держдеп розіслав нові вимоги до зарубіжних диппредставництв.

Адміністрація президента США Дональда Трампа ввела нові критерії для видачі віз громадянам шести країн з переважно мусульманським населенням і всім біженцям, у яких є близькі родичі або ділові зв'язки в Сполучених Штатах. Про це повідомляє агентство Associated Press з посиланням на відповідний меморандум Держдепартаменту.

Згідно з новими критеріями, заявники з шести країн повинні довести, що їхні близькі родичі - батьки, діти, подружжя, зяті, невістки, або брати та/чи сестри проживають в США. Родинні зв'язки з бабусями і дідусями, онуками, тітками, дядьками, племінниками, двоюрідними братами і сестрами та іншими членами сім'ї, які не зважають на близькими родичами, враховуватися не будуть.

За даними агентства, Держдеп напередодні розіслав нові вимоги до зарубіжних диппредставництв США. При цьому видання список країн не уточнює.

Держдепартамент США 27 червня пообіцяв протягом 72 годин частково відновити імміграційний указ Дональда Трампа після рішення Верховного суду. За словами прес-секретаря Держдепу Хізер Ноерт, в США продовжать приймати біженців, але з "урахуванням останніх змін".

Верховний суд США 26 червня скасував деякі постанови судів, які блокували дію указу, що забороняє низці іноземців в'їжджати в країну. Через це рішення може вступити в силу заборона в'їзду в країну громадянам Сирії, Судану, Ірану, Лівії, Сомалі і Йемену.

Нагадаємо, боротьба з нелегальною міграцією є одним із ключових пунктів програми Трампа. Після своєї перемоги на президентських виборах у листопаді 2016 року він заявляв, що до трьох мільйонів нелегальних мігрантів можуть бути депортовані з США або потрапити до в'язниці.

6 березня американський президент підписав новий указ, що забороняє в'їжджати в США громадянам шести ісламських країн (Сирії, Ірану, Лівії, Сомалі, Судану і Ємену), які, за даними США, надають допомогу терористам або де терористи знаходять собі притулок. У ряді штатів виступили проти нового указу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.