НОВИНИ

Чиновники преміум-класу. Найбільш премійовані посадовці країни - інфографіка

До трійки потрапили Назар Холодницький, Наталія Корчак, Юрій Луценко.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницьий став безумовним чемпіоном серед посадових осіб , які у 2016 році отримували премії. Про це пише Слово і Діло.

Зазначається,що він отримав понад 800 тисяч гривень. Сам Холодницький пояснював суми премій тим, що у керівника САП формально зарплата така ж, як і у рядового прокурора, але різне коло обов'язків і відповідальність, тож з'явилася практика нарахування підвищених премій.

Слідом за Холодницьким за обсягом отриманих в 2016 році премій йдуть співробітники Національного агентства по запобіганню корупції, причому колективними зусиллями їм вдалося переплюнути керівника САП: разом члени НАПК отримали премій майже на 1,2 мільйона гривень.

Так, керівник НАПК Наталія Корчак за рік отримала 342 тисячі гривень, її заступник Руслан Радецький – 295 тисяч, а члени агентства Олександр Скопич і Руслан Рябошапка (вже колишній) були премійовані за свою ударну працю на суми близько 270 тисяч гривень кожен.

Що стосується генпрокурора Юрія Луценка, то сума отриманих ним премій за рік виглядає не дуже переконливо на тлі преміальних інших чиновників, однак підконтрольне йому відомство на своїх працівників витратило майже третину виділених з бюджету коштів на грошове заохочення праці чиновників – 2,3 мільйона гривень.

Так, головний військовий прокурор Анатолій Матіос отримав в 2016 році близько 300 тисяч гривень у вигляді преміальних, а заступнику Луценка Юрія Столярчука за рік понад зарплату нарахували майже 280 тисяч.

У той же час річні премії міністрів і їх заступників на цьому тлі виглядають досить блідими: середня місячна премія українських міністрів і їх заступників в 2016 році становила суму близько п'яти тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.