НОВИНИ

Один з найбільших українських провайдерів відключив телеканал Інтер

Телеканал повинен підписати нову угоду з провайдером.

Український телекомунікаційний провайдер «Тріолан» відключив мовлення телеканалу «Інтер». Про це провайдер повідомив 26 червня на своїй сторінці у Facebook. У компанії повідомили, що договір з Інтером втратив силу, і, якщо до 1 липня не буде укладена нова угода, провайдер може «замінити» канали групи Інтер іншими каналами.

«У силу різних обставин наш договір з Інтером втратив свою силу. Ми знаходимося в стадії переговорів щодо укладення нового договору. Якщо ми укладемо договір, то 1 липня ми відновимо мовлення Інтера. Якщо не укладемо, то ми з вашою допомогою вибиратимемо - відповідно знизити абонентську плату (попередньо до 12 гривень) або замінити телеканали групи Інтер іншими каналами»,  - йдеться у повідомленні.

Водночас прес-служба Інтера заявила про порушення умов відключення мовлення телеканалу.

"Відключення телеканалу Інтер в мережі кабельного провайдера Тріолан здійснено всупереч чинному договору і з порушенням прав глядачів", - йдеться в повідомленні.

Також представництво Інтера стверджує, що, начебто, Тріолан протягом декількох місяців з порушення чинного договору не оплачує ретрансляцію телеканалів Inter Media Group.

"У даний час ми звертаємося до суду з позивною заявою про стягнення заборгованості за кілька місяців за чинним договором", - додали у прес-службі телеканалу.

Як повідомлялось, 12 травня Національна рада з питань телебачення та радіо повідомила про можливість застосування санкцій проти телеканалу "Інтер".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.