НОВИНИ

У Януковича закликають олігархів допомогти грошима реформам. І бідним

Найбагатші українці можуть сприяти в проведенні реформ в країні, створюючи спеціальні фонди сприяння для незаможних, вважає замголови адміністрації президента Ганна Герман.

«Коли ми сьогодні говоримо, що люди виходять на вулицю з гаслами: «Заберемо Україну у олігархів і повернемо собі», я думаю, що ці багаті люди, які розбагатіли в Україні, повинні почути це і повинні все-таки частину статків в якийсь спосіб передати. Може якийсь фонд створити допомозі бідним, фонд допомоги реформам», - сказала вона в ефірі «5 каналу» в неділю увечері.

При цьому Герман підкреслила, що відповідні ініціативи мають бути добровільними, а не бути експропріацією.

«Може, прийшов час реалізувати гасло Віктора Ющенка 2004 року про те, що багаті повинні поділитися з бідними», - відмітила вона.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Костянтин Грищенко, виступаючи у рамках Брюссельського форуму на засіданні, присвяченому Європейській політиці сусідства, заявив, що Україна хотіла б, щоб Європейський Союз збільшив фінансування для проведення реформ, необхідних у процесі євроінтеграції.

Як відомо, у лютому президент Віктор Янукович заяиви, що до кінця 2011 року реформи зачеплять практично всі напрямки життєдіяльності України. Він заявив, що влада готує реформування країни по 21 напрямку і ці реформи будуть з різним ступенем глибини реалізовуватися в 2011 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.