НОВИНИ

У Києві помер художник Сергій Якутович

Митець пішов із життя на 65-му році.

У Києві у ніч на 27 червня на 65-му році життя помер відомий український графік і художник Сергій Якутович. Про це повідомили близькі митця.

"Cергій Георгійович помер сьогодні вночі у лікарні Феофанія. Коли буде прощання, поки не знаю", - розповіла Олена Фадєєва, яка кілька останніх років доглядала за художником.

Зазначимо, що останні роки після смерті дружини та сина митець багато хворів.

Сергій Якутович народився 1952 року в Києві в родині художників. Митець має в своєму доробку ілюстрації до 160 видань, з яких 17 томів модерної української літератури.

Якутович брав активну участь у створенні художнього фільму Юрія Іллєнка "Молитва за гетьмана Мазепу",  а також телефільмів "Ще як ми були козаками", "Загублений рай". 2005 року долучився до масштабного проекту - стрічки Володимира Бортка "Тарас Бульба".

Широкого визнання в Україні і за її межами отримали книги з ілюстраціями Якутовича, які  вийшли на останніх роках життя та стали вагомим здобутком національної культури.

Нагадаємо, 30 травня 2017 року помер відомий український художник Олександр Бєлозор, який писав картини під водою. Він був занесений до Книги рекордів України і Книги рекордів Гіннеса як художник, який створював картини на максимальній глибині.

Раніше повідомлялось, що 30 квітня на 82-му році життя після важкої і тривалої хвороби помер легендарний український поет Борис Олійник

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.