НОВИНИ

На Полтавщині військові льотчики відпрацювали бойове застосування винищувачів вночі на малих висотах

Такі польоти є одними із найскладніших видів льотної підготовки

У Миргороді Полтавської області військові льотчики на бойових літаках-винищувачах Су-27 відпрацювали навички пілотування вночі в складних метеорологічних умовах. Про це повідомили у прес-службі  831-ї бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» Повітряних Сил ЗСУ.

"Техніка виконання фігур пілотажу вночі має ряд особливостей. Головна з них полягає у тому, що виконання фігур пілотажу можливе лише по приборам. Наземні світлові орієнтири можуть використовуватись лише для збереження напрямку при вводі у фігури та виводі з них. Це пояснюється тим, що навіть у світлі ночі при хорошій видимості природнього горизонту завжди є ділянки повітряного простору, в яких горизонту не видн", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що в таких умовах під час виконання фігур пілотажу військові льотчики пілотують літак в основному за приладами

"Польоти вночі на малих висотах є одними із найскладніших видів льотної підготовки. Під час польотів на малих висотах ускладнюється ведення візуального орієнтування, а при відсутності світлових або інших добре видимих наземнимх орієнтирів візуальне орієнтування практично неможливе". - додали у прес-службі.

Зазначається, що під час пілотування на малих висотах значно ускладнюється робота льотчика з обладнанням кабіни, обмежуються можливості по використанню польотних карт та довідкових записів.

Як повідомлялося, житомирські десантники вперше в історії реактивної артилерії провели стрільби з РСЗВ БМ-21 «Град» з поромної переправи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.