НОВИНИ

Росіяни визнали Сталіна та Путіна найвидатнішими людьми в історії – опитування

У топ-5 увійшли також Пушкін, Ленін та Петро І.

У понеділок, 26 червня, російський недержавний соціологічний інститут "Левада-центр" оприлюднив результати опитування, в якому росіяни назвали найвидатнішими постатями своєї країни за всю історію Іосіфа Сталіна та Владіміра Путіна. Про це повідомляється на сайті "Левада-центру".

За Сталіна свій «голос» віддали 38%  опитуваних, Путін і Пушкін отримали 34% голосів.

До п`ятірки найвидатніших особистостей увійшли Володимир Ленін (32 %) та Петро I (29 %).

Зазначимо, що під час аналогічного опитування п'ять років тому теж лідирував Сталін, який набрав  42%, далі Ленін і Петро І (по 37%), Пушкін (29%), а  Путін з 22%  замикав п'ятірку.   

Цьогоріч до першого десятку увійшли: Юрій Гагарін, Лев Толстой, Георгій Жуков, Катерина II і Михайло Лермонтов. У топ-20 потрапили також Михайло Ломоносов, Олександр Суворов, Дмитро Менделєєв, Наполеон I, Леонід Брежнєв, Альберт Ейнштейн, Сергій Єсенін, Михайло Кутузов, Ісаак Ньютон та Михайло Горбачов. 

В опитуванні взяли участь 1600 жителів Росії, старших за 18 років.

Нагадаємо, що 5 червня "Левада-Центр" оприлюднив результати опитування, згідно з яким перше місце серед країн, які "найбільш недружні, вороже налаштовані до Росії" посідає США, а друге - Україна. До першої п’ятірки увійшли також Німеччина, Латвія та Литва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.