НОВИНИ

У Сенаті США відбудуться слухання щодо втручання Росії у вибори в європейських країнах

Глава комісії у справах розвідки Сенату США Річард Барр відзначав, що новим об'єктом російських кібератак може стати Німеччина, де восени відбудуться парламентські вибори.

Комітет Сенату у справах розвідки в середу, 28 червня, проведе слухання щодо можливих спроб Росії втрутитися у вибори в Європі. Про це повідомляє The Hill.

Слухання пройдуть за участю експертів в області міжнародної безпеки в Європі.

Працівники розвідки підозрюють, що за спробами з допомогою кібератак зірвати вибори президента у Франції навесні цього року стоїть Росія. Американські офіційні особи попереджають, що Росія буде здійснювати подібні спроби і в майбутньому з метою вплинути або зірвати вибори в Європі і Сполучених Штатах.

Глава комісії у справах розвідки Сенату США Річард Барр відзначав, що новим об'єктом російських кібератак може стати Німеччина, де восени відбудуться парламентські вибори.

Нагадаємо, центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. Через це США вислали з країни 35 російських дипломатів і закрили два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві. Розслідування про ймовірне втручання Росії в проведення минулорічних президентських виборів у США доручили надсекретному відділу ФБР.

Міністерство юстиції США 17 травня призначило спеціального прокурора для розслідування втручання Росії в американські вибори і зв'язків Дональда Трампа з російськими чиновниками. Ним став 72-річний екс-глава ФБР Роберт Мюллер, який вважається незалежною фігурою, що не пов'язана ні з однією з двох провідних політичних партій Сполучених Штатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.