НОВИНИ

Україна пропонує Росії нові військово-транспортні літаки

Україна пропонує Міністерству оборони РФ замовити середні військово-транспортні літаки Ан-178. Про це йдеться в протоколі четвертого засідання Підкомітету з питань безпеки Українсько-Російської міждержавної комісії.

«Українська сторона запропонувала Міністерству оборону РФ при ухваленні рішення про замовлення в інтересах Міноборони Росії нового середнього військово-транспортного літака розглянути проект літака Ан-178», - говориться в протоколі.

Також сторони домовилися активізувати роботи щодо літаку Ан-70, забезпечивши при цьому своєчасне фінансування проекту сторонами в 2011-2012 роках.

Окрім цього, сторони відзначили необхідність вирішення питань координації та фінансування робіт з розробки й виробництва модифікації важкого дальнього військово-транспортного літака Ан-124.

Ан-178 - перспективний український близькомагістральний транспортний літак на базі Ан-158 (модифікації Ан-148), вантажопідйомністю 18-20 тонн.

Нагадаємо, Верховна Рада виділила на закупівлю й модернізацію озброєння для Збройних сил й інших військових формувань 571,225 млн гривень у 2011 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.