НОВИНИ

"Міносвіти ЛНР" розіслало вишам попередження про "небезпеку" виїзду на неокуповані території (документ)

Працівників освіти начебто можуть "захопити в заручники спецслужби України".

Так зване "Міністерство освіти і науки" терористичного угруповання "ЛНР" видало наказ поінформувати під підпис усіх працівників освіти про неприпустимість виїзду на неокуповану територію України та в "сіру зону" через "небезпеку затримання спецслужбами України". Про це йдеться в документі, фотокопію якого отримав Тиждень.

"У зв'язку з почастішанням випадків затримання жителів Луганської народної республіки і утримання їх у заручниках збройними формуваннями і спецслужбами України, з метою забезпечення безпеки Луганської народної республіки керівникам освітніх організацій (закладів) Луганської народної республіки необхідно до 25.06.2017 забезпечити сповіщення під підпис підлеглих їм працівників про неприпустимість виїзду на територію України і відвідання "сірої зони", що прилягає до лінії розмежування між Україною і Луганської народною республікою", - ідеться в листі "Міносвіти ЛНР".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в т.зв. "ЛНР" працівникам "Луганського університету ім. Даля" та сільськогосподарського університету повідомили про небезпеку виїзду на неокуповану територію України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.