НОВИНИ

У Росії почали блокувати Google – ЗМІ

Блокування здійснюють на вимогу Роскомнадзору.

У четвер, 22 червня,  кілька московських провайдерів почали блокувати пошукову систему Google на вимогу Роскомнадзору. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Зазначають, що російськомовна версія Google потрапила в реєстр забороненої інформації Роскомнадзора 14 червня 2016 року, а власне ініціювала блокування Федеральна податкова служба. Наразі у деяких операторів вже почалися проблеми із завантаженням сайту.

За інформацією російських видань, інтернет-провайдери ТТК, "Мар'їноНет", "Наука і зв'язок" і "Авакс"  дійсно заблокували пошуковик на вимогу Роскомнадзора.

Російський офіс Google повідомив, що вже отримав інформацію про блокування.

Нагадаємо, 16 травня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Указ набуває чинності в день опублікування.

Серед компаній, які потрапили під дію санкцій, зазначені російські ресурси Mail.ru, Яндекс, ВКонтакте та Однокласники, а також низка російських банків, авіакомпаній і ЗМІ: РЕН ТВ, НТВ ПЛЮС, РБК, ТНТ, Первый канал. Загалом у списку санкцій України 1 228 фізичних осіб та 468 юридичних.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.