НОВИНИ

Янукович домовився з В’єтнамом про активізацію співробітництва

Президент України Віктор Янукович і президент Соціалістичної Республіки В’єтнам Нгуєн Мінь Чієт виступили за активізацію співробітництва в торгово-економічній сфері, а також підписали низку документів про розвиток всебічного співробітництва і партнерства.

Про це Тижню повідомили у прес-службі президента.

"Ми бачимо великий нереалізований потенціал наших торгово-економічних відносин", - сказав Янукович під час спільної прес-конференції.

Він також констатував бажання двох країн розвивати співробітництво в таких сферах, як машинобудування, атомна енергетика, сільське господарство, військово-промисловий комплекс, освіта, наука й технології, а також у культурній і гуманітарній сферах.

Президент підкреслив, що реалізація цього потенціалу принесе взаємну економічну вигоду двом державам.

У свою чергу президент В'єтнаму зазначив, що його держава зацікавлена в піднятті відносин з Україною на новий рівень, насамперед в торгово-економічній і інвестиційній сферах.

Крім цього, серед перспективних галузей для активізації співробітництва Нгуєн Мінь Чиєт назвав машино- і верстатобудування, сільське господарство, енергетику, нафтогазову галузь, оборонну сферу, а також сферу освіти й культури.

Також у присутності глав держав було підписано низку двосторонніх документів, зокрема:

- Угоду про співробітництво у сфері стандартизації, метрології і оцінки відповідності між Державною службою технічного регулювання України та Міністерством науки і технологій В’єтнаму;

- Угоду про співробітництво між Національним банком України та Державним банком В’єтнаму;

- Угоду про співробітництво у сфері сільського господарства між Міністерством аграрної політики і продовольства України та Міністерством сільського господарства і аграрного розвитку Соціалістичної Республіки В’єтнам;

- Угоду про співпрацю у сфері освіти між Урядом України і Урядом Соціалістичної Республіки В’єтнам;

- План співробітництва між Міністерством закордонних справ України і Міністерством закордонних справ Соціалістичної Республіки В’єтнам на період 2011-2012 років;

- План співробітництва між Міністерством культури України і Міністерством культури, спорту і туризму СРВ на 2011-2015 роки.

- Меморандум про взаєморозуміння між Державним агентством з інвестицій і управління національними проектами України та Агентством з іноземних інвестицій Соціалістичної  Республіки В'єтнам.

Нагадаємо, з 24 по 31 березня президент Віктор Янукович перебуває з офіціним візитом у В'єтнамі, Сінгапурі та Брунеї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги