НОВИНИ

У Міноборони розкрили подробиці нападу бойовиків на спостерігачів ОБСЄ

Двоє терористів у масках підійшли до представників СММ і намагалися перешкоджати роботі місії.

Міністерство оборони України підтверджує напад членів терористичного угруповання "ДНР" на спостерігачів Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Про це повідомив речник штабу АТО Антон Миронович.

"Це сталося близько 11 години в районі населеного пункту Ясинувата, його зараз контролюють бойовики незаконних збройних формувань. Там спостерігачі виконували свої безпосередні обов’язки щодо моніторингу ситуації на тій ділянці лінії розмежування щодо припинення вогню", - сказав Миронович.

За його словами,  двоє бойовиків у масках підійшли до них, невідомо з якою метою, намагалися чи то перешкоджати роботі, чи то взагалі зробити все, щоб спостерігачі поїхали з місця виконання своїх завдань. Представники терористичного угруповання "ДНР" направляли зброю, стріляли у повітря.

Окрім того, він повідомив, що обстріли зі стороні бойовиків не припиняються з вечора, військові очікують сьогодні більш масштабних збройних провокацій.

За його словами, сьогодні зранку уздовж усієї лінії розмежування нараховано близько 10 обстрілів. Інформації щодо потерпілих з початку доби немає.

Нагадаємо, 20 червня Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ на Донбасі повідомила, що озброєні члени так званої "ДНР" здійснили напад на спостерігачів.