НОВИНИ

Омар Арфуш: Каддафі давав гроші на Помаранчеву революцію

Відомий бізнесмен Омар Арфуш повідомив, що лівійський лідер Муаммар Каддафі передавав гроші на Помаранчеву революцію в Україні. Про це Арфуш заявив 25 березня в ефірі одного з вітчизняних телеканалів.

«У той час, коли ще Саркозі не був президентом, Каддафі обіцяв йому гроші, і ці гроші він передав, як і передав Помаранчевій революції, і багатьом іншим президентам різних країн», - сказав Арфуш.

«Його попросили дати гроші - він давав, він усім давав. Каддафі сидів 20 років в ембарго, жодна країна не визнавала ні його країну, ні його як лідера. У нього була програма сказати: я більше не займаюся тероризмом, я хочу, щоб усі президенти мене прийняли як великого лідера. Так і було, і він за це платив. В Україні теж його прийняли, намет навіть поруч з Маріїнським палацом втановили, у Москві був, у Нью-Йорку, в Парижі, в Римі, в Брюсселі, і скрізь він платив. Він платив за те, що ці президенти з ним спілкувалися", - вважає Арфуш.

За його словами, після Помаранчевої революції однією з перших поїздок президента Віктора Ющенка за кордон була поїздка до Лівії.

«А чому Лівія? Це що, Вашингтон? Подумайте самі, чому ці люди до нього їдуть і він до них їде», - сказав Арфуш.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.