НОВИНИ

Художники: Спритко з Гарнюнею - бренд за межами добра і зла

Художник, арт-директор Олекса Манн критично оцінив представлені Міністерством закордонних справ символи бренду «Україна» - Спритка і Гарнюню, які, за задумом розробників, мають просувати Україну за кордоном. Про це він сказав у коментарі Тижню.

«Навіть через тисячу років після ядерної війни, люди, які знайдуть цю бадягу, будуть сміятись і плакати від печалі», - сказав він.

«Це поза межами добра і зла. Матеріал для фотожаб. Мені шкода, що будуть глумитися над країною, а не над авторами. Можна спокійно перейменувати Спритка на Жлобка і нічого не зміниться. А, може, це диверсія?», - відзначив Манн.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ презентувало Стратегію позиціонування України за кордоном.  Мета проекту - сформувати позитивний імідж країни, підвищити її туристичну та інвестиційну привабливість.

В якості слогану пропонується використовувати фразу "Ukraine. Moving in the fast lane" ("Україна. Рухаючись у швидкісній смузі"), що припускає динамічний інвестиційний розвиток.

Для сувенірної продукції запропоновані два мальованих персонажі - юнак і дівчина в національних костюмах - українець Спритко і українка Гарнюня. Основні кольори бренду - золотий, зелений, чорний, темно-синій, білий, жовтий, червоний, сірий.

Розробка стратегії обійшлася МЗС у 100 тисяч доларів. Для реалізації заходів стратегії щорічно буде потрібно близько 35 млн доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.