НОВИНИ

В УГКЦ надіються, що новий глава церкви стане Патріархом

Владики Ігор Возьняк та Богдан Дзюрах 25 березня на прес-конференції заявили, що продовжуватимуть молитися, аби Бог наділив главу УГКЦ повнотою церковних повноважень і Патріархат УГКЦ таки було створено.

«Літургійне поминання є не тільки ствердженням певного факту, а також висловленням до Господа Бога прохання про те, щоб нам зіслав те, що ми ще потребуємо до повноти патріаршого статусу. Тому ми будемо і далі молитися в тому наміренні, аби Господь Бог благословив нашого Верховного Архиєпископа і наділив його повнотою церковної влади для тої Церкви, яка є Церквою свого права», - зазначив на прес-конференції 25 березня владика Богдан.

«І ми будемо продовжувати те, що започаткував наш Патріарх Йосип, не сумнівайтеся», - додав владика Ігор.

Також владики висловили переконання, що вибір новим главою УГКЦ владики Святослава Шевчука сприятиме досягненню мети отримання патріаршого статусу, і побажали йому старатися до об’єднання українських Церков, які сьогодні є роз’єднаними.

Як повідомлялось, сьогодні, 25 березня, Папа Римський Бенедикт XVI офіційно затвердив новим главою УГКЦ обраного Синодом владику Святослава Шевчука.

Нагадаєм, виборчий Синод Єпископів  УГКЦ розпочався 21 березня у Львові-Брюховичах, Участь у роботі Виборчого Синоду взяло 40 єпископів з України та з-за кордону (Західної Європи, США, Канади, Бразилії, Аргентини та Австралії).

Інтронізація нового глави УГКЦ відбудеться 27 березня о 10.00 у Патріаршому cоборі Воскресіння Христового у Києві. На церемонію запрошено біля тисячі гостей. Це представники всіх єпархій та екзархатів УГКЦ, державної та місцевої влади, місцевих та міжнародних громадських організацій та різних конфесій і релігійних організацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.