НОВИНИ

Стало відомо, скільки пенсії отримують судді, прокурори та депутати

Пенсія у понад 10 тис. грн на травень цього року була у 21 тисячі осіб.

Розмір пенсійних виплат відповідно до закону про "Про судоустрій і статус суддів" станом на 1 травня цього року у середньому становить 23,7 тис. грн, тоді як середній розмір всіх пенсійних виплат в Україні на цю дату дорівнює 1,88 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба Пенсійного фонду України.

У трійці найвищих середніх пенсій є виплати згідно із законом "Про статус народного депутата" - 15,17 тис. грн і законом "Про прокуратуру" - 9,9 тис. грн.

У відомстві уточнюють, що слідом з великою різницею йдуть пенсії згідно із законом "Про наукову і науково-технічну діяльність" - 3,72 тис. грн.

Трохи менші середні пенсійні виплати отримують чорнобильці - 3,54 тис. грн, держслужбовці - 3,41 тис. грн і ті, хто підпадає під норми закону "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів" - 3,45 тис. грн.

Ще менший розмір пенсійних нарахувань отримують звільнені з військової служби - 2,77 тис. грн.

ПФУ зазначає, що пенсія понад 10 тис. грн на травень цього року була у 21,2 тис. осіб, або 0,2% від усіх пенсіонерів. Ще 187 тис, або 1,6% отримували пенсії від 5 до 10 тис. грн, і трохи більше - 227,8 тис, або 1,9% - було пенсіонерів з виплатами від 4 до 5 тис. грн.

Раніше у Пенсійному фонді розповіли, кому залишать право на пенсію за вислугою років. Зазначається, що у разі ухвалення пенсійної реформи, в громадян, які на момент набрання чинності відповідного законопроекту матимуть необхідний стаж, право на пенсію за вислугою років забирати не будуть. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.