НОВИНИ

У партії Вітренко конфіскують 42 тисячі гривень партійних внесків - НАЗК

Працівники Департаменту з питань запобігання політичній корупції виявили факт отримання коштів з порушенням чинного законодавства.

Печерський районний суд Києва визнав винним у скоєнні адміністративного правопорушення керівника політичної партії "Прогресивна соціалістична партія України" Наталію Вітренко. Про це повідомили у прес-службі Національного агентства з питань запобіганя корупції у п'ятницю, 16 червня.

"Судовою постановою  зобов’язано  стягнути з керівника партії Наталії Вітренко штраф у розмірі 1700 грн та конфіскувати 42 620 грн внесків, здійснених  на підтримку політичної партії", - йдеться у повідомленні.

Згідно із повідомленням, за результатами аналізу звіту «Прогресивної соціалістичної партії України» про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за IV квартал 2016 року працівники Департаменту з питань запобігання політичній корупції виявили факт отримання коштів з порушенням чинного законодавства.

"Відповідно до документальної бази, зібраної співробітниками НАЗК, та складеного адмінпротоколу, членські внески та благодійні пожертвування здавалися на партійних зборах, які проходили  один раз на місяць, з подальшим внесенням готівкових коштів на банківський рахунок політичної сили. Таким чином на поточний  рахунок партії від довіреної особи зазначеної політичної сили  протягом листопада-грудня 2016 року було зроблено 6 платежів на загальну суму 42 620 грн", - йдеться у повідомленні НАЗК.

Раніше суд арештував рахунок фонду  Вітренко «Дару Життя» в «Укрінбанку» через підозру у фінансуванні тероризму на Донбасі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.