НОВИНИ

Справу щодо газу РосУкрЕнерго передали до суду

Кримінальну справу щодо розтрати службовими особами НАК "Нафтогаз України" 11 млрд куб. м природного газу передано для розгляду по суті до Печерського районного суду міста Києва. Про це Тижню повідомили у прес-службі Генпрокуратури.

Згідно з повідомленням, 25 березня прокурор Києва затвердив обвинувальний висновок у кримінальній справі, порушеній за фактом розтрати посадовими особами НАК "Нафтогаз України" шляхом зловживання своїм службовим становищем 11 млрд куб. м природного газу вартістю 15 млрд 925 млн грн, що належали компанії "РосУкрЕнерго АГ".

Справа була порушена за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України.

«Наразі кримінальну справу із затвердженим обвинувальним висновком передано для розгляду по суті до Печерського районного суду міста Києва», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що цю кримінальну справу було порушено 8 червня 2010 року Головним слідчим управлінням СБ України.

У рамках цієї справи порушені кримінальні справи стосовно колишнього першого заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Ігоря Діденка за ознаками злочинів, передбачених ч.5 ст.191 та ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України, колишнього Голови Державної митної служби України (ДМСУ) Анатолія Макаренка, колишнього начальника Енергетичної регіональної митниці ДМСУ К. та колишнього заступника начальника відділу митного оформлення №2 Енергетичної регіональної митниці ДМСУ Тараса Шепітька за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.364 Кримінального кодексу України.

Досудове слідство у справі закінчено 18 березня 2011 року, а саму справу слідчий відділ УСБ України в м. Києві направив 23 березня з обвинувальним висновком для його затвердження до прокуратури м. Києва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.