НОВИНИ

Обіцянки, які депутати Верховної Ради мають виконати за літо - інфографіка

Зокрема, спікер парламенту Андрій Парубій пообіцяв зробити все можливе, щоб питання нового складу ЦВК було внесено до сесійної зали найближчим часом.

Зовсім скоро наближається термін перевірки обіцянки першого заступника спікера ВР Ірини Геращенко, яка в листопаді минулого року обіцяла оприлюднити імена нардепів, що виступали проти безвізу, «бігали по посольствах і просили не надавати Україні безвізовий режим». Пише Слово і Діло.

Зазначається, що поки Геращенко встигла тільки перекласти роботу з виконання своєї обіцянки на телеканали, попросивши їх показати і назвати нардепів, які не вірили у візову лібералізацію. 

Також наближається контрольний термін за обіцянкою спікера ВР Андрія Парубія стосовно дуже актуального питання про новий склад Центрвиборчкому: 19 травня він пообіцяв зробити все можливе, щоб проблему складу ЦВК депутати розглянули найближчим часом.

Крім того, Парубій 2 лютого поточного року обіцяв, що незабаром в парламенті зареєструють новий законопроект про основи нацбезпеки, в якому будуть відображені основні положення реформи сектора безпеки і оборони відповідно до євроатлантичних принципів і стандартів. 

Уже більше півроку виповнилося обіцянці лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка внести в парламент законопроект від фракції, який дозволить забирати державні нагороди України у зрадників. Поки що у депутатів РПЛ не знайшлося сил і часу розробити документ.

До 1 липня депутат БПП Ніна Южаніна обіцяла внести до Верховної Ради законопроект, який зобов'яже продавців надавати покупцям фіскальні чеки, причому не тільки в паперовому вигляді, а й з можливістю відправки документа на електронну пошту або смартфон. 

У липні настане контрольний термін новорічної обіцянки «радикала» Ігоря Мосійчука оприлюднити документи, які підтвердять причетність «Батьківщини» до незаконного видобутку бурштину. Варто зазначити, що нардеп уже звернувся до правоохоронців з питанням щодо виділення землі в Рівненській області під видобуток бурштину компанії «Санкамян», керівництво якої може бути пов'язане з цією політсилою: за словами депутата, всі рівненські «батьківщинівці» одноголосно підтримали рішення облради. Однак документів Мосійчук поки не оприлюднив.

Влітку також повинні виконати свої обіцянки щодо проектів з благоустрою відразу кілька депутатів БПП: Дмитро Андрієвський, Іван Куліченко, Дмитро Білоцерківець і Юрій Соловей.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.