НОВИНИ

В Україну зі США повернуть понад $500 тисяч, виведених екс-керівництвом Мін'юсту – Луценко

Кошти були розтрачені керівництвом Міністерства юстиції часів президентства Віктора Януковича.

У четвер, 15 червня, Департамент міжнародно-правового співробітництва Генеральної прокуратури України спільно з Департаментом юстиції США забезпечили повернення в Україну понад 500 тисяч доларів США, які були розтрачені керівництвом міністерства юстиції часів президентства Віктора Януковича. Про це написав у Facebook генпрокурор Юрій Луценко.

"Це - кошти, які були розтрачені колишнім керівництвом мін'юсту часів Януковича та виведені з України шляхом укладення фіктивної угоди про надання послуг з однією з американських фірм", - написав Луценко.

Генеральна прокуратура веде розслідування за частиною 1 статті 366 (службове підроблення), частиною 5 статті 191 (привласнення, розтрата майна) КК України.

Нагадаємо, 28 квітня секретар РНБО Олександр Турчинов і генпрокурор Юрій Луценко заявили, що набрало чинності рішення суду про зарахування до держбюджету 1,5 млрд доларів, арештованих на рахунках Віктора Януковича і його оточення. 3 травня президент Петро Порошенко повідомив, що конфісковані 1,1 млрд доларів зараховані на рахунки Держказначейства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.