НОВИНИ

Уряд вніс в бюджетну резолюцію запуск загального декларування українців

Кабмін пропонує загальне декларування в 2019-2020 рр.

Кабінет міністрів України ставить пріоритетом введення єдиного рахунку для сплати податків і зборів та подачі єдиної звітності по єдиному соціальному внеску (ЄСВ) і податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Такі завдання податкової політики уряд затвердив 14 червня в рамках проекту Бюджетної резолюції на 2018-2020 роки.

"Пріоритетами на наступний рік визначено також організацію діяльності Служби фінансових розслідувань (СФР) та імплементацію у податкове законодавство обов'язкового мінімального стандарту плану дій BEPS", - йдеться у повідомленні.

Серед інших першочергових завдань уряду в податковій політиці в 2018 році поступове наближення ставок акцизного податку на тютюнові вироби до рівня, передбаченого директивою з ЄС.

На 2019-2020 рік Кабмін ставить пріоритетом введення загального декларування доходів і витрат фізичних осіб та податкового контролю з використанням непрямих методів щодо відповідності доходів і витрат та подальше зниження податків на заробітну плату.

Раніше в уряді запропонували Верховній Раді скасувати необхідність встановлювати мінімальні оптово-відпускні та роздрібні ціни на тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.