НОВИНИ

Тіллерсон: Відносини США і Росії далі погіршуються

Водночас держсекретар ухилився від питання, чи підтримуватиме він нові санкції, чи Білий дім намагатиметься ветувати такі рішення законодавців.

Відносини між Вашингтоном і Москвою далі погіршуються, але американська адміністрація все ще намагається їх стабілізувати. Про це заявив Держсекретар США Рекс Тіллерсон у Сенаті 13 червня. 

На засіданні комітету у закордонних справах Сенату, де розглядався бюджет Держдепартаменту на 2018 рік, сенатори запитували Тіллерсона щодо пріоритетів США у відносинах із Росією, а також із Китаєм, Північною Кореєю та Сирією.

На питання щодо Москви Тіллерсон відповів сенаторам, що двосторонні відносини з Росією перебувають на рекордно низькому рівні. Водночас він ухилився від питання, чи підтримуватиме він нові санкції, чи Білий дім намагатиметься ветувати такі рішення законодавців.

"Ми хотіли б гнучкості, щоб увімкнути потеплішання щодо Росії. У нас є кілька каналів, де ми починаємо говорити, і я не хотів би закрити ці канали зовсім", – вказав Тіллерсон.

Нагадаємо, сенатори США 12 червня оголосили про двопартійну угоду щодо законопроекту, який передбачає нові санкції проти Росії через її втручання в президентські вибори у США, водночас законодавчо закріплюючи і нинішні санкції через агресію Росії в Україні.

Перед цим Рекс Тіллерсон заявляв, що президент Дональд Трамп доручив йому відновити відносини США з Росією в тих сферах, де це можливо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.