НОВИНИ

КНДР звільнила засудженого на 15 років студента США

Наразі він на шляху додому і незабаром возз'єднається з сім'єю.

Влада КНДР звільнила студента з США Отто Вомбіера, засудженого до 15 років тюремного ув'язнення, повідомляє агентство The Associated Press.

Державний секретар США Рекса Тіллерсона зазначив, що наразі студент на шляху додому і незабаром возз'єднається з сім'єю.

Тіллерсон підкреслив, що зусилля зі звільнення Вомбіера були здійснені за розпорядженням президента США Дональда Трампа, Держдепартамент продовжує обговорювати з Пхеньяном звільнення ще трьох громадян США.

Американський студент зі штату Вірджинія Вомбіер 16 березня був засуджений верховним судом КНДР до 15 років ув'язнення за звинуваченням у спробі "підірвати єдність корейського народу".

Студент прибув на територію КНДР з туристичною метою, 1 січня він спробував зірвати політичний плакат зі стіни в одному з приміщень готелю, де він зупинився.

На суді американець визнав свою провину, світ облетіли кадри, де він заявляє про те, що став "жертвою ворожої політики США щодо КНДР" і про те, що "зробив найсерйознішу помилку в своєму житті".

Нагадаємо, у травні влада КНДР оголосила про затримання американського громадянина за звинуваченням  «у ворожих діях», це був вже другий подібний арешт за два тижні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.