НОВИНИ

Янукович втрачає підтримку українців, хоча і очолює президентський рейтинг

Лідером президентського рейтингу на сьогоднішній день є чинний глава держави Віктор Янукович (22%). Про це свідчать результати дослідження компанії Research&Branding Group.

Рейтинг лідера Батьківщини Юлії Тимошенко становить 13%, трійку лідерів замикає лідер Фронту змін Арсеній Яценюк (9%).

Лідерами позитивних оцінок діяльності є Янукович (26,5%), і віце-прем'єр-міністр соціальної політики Сергій Тігіпко (22,5%).

Якби найближчим часом відбулися вибори до Верховної Ради України, то 3%-й бар'єр подолали б шість політичних сил: Партія регіонів (21%), БЮТ-Батьківщина (13%), Фронт змін (8%), Сильна Україна і КПУ (по 4%), а також ВО Свобода (3%).

Крім того, політичну ситуацію в Україні вважають стабільною 14% українців, а кожен другий (51%) - дотримується протилежної точки зору.

Порівняно з лютим поточного року число українців, які негативно оцінюють політичну ситуацію в країні, скоротилося на 7%.При цьому на сьогоднішній день 2/3 українців (64%) не задоволені, а третина (33%) - задоволені життям, яке вони ведуть.

70% жителів країни оцінюють економічне становище України як у цілому погане, а 27% - як середнє і хороше.

Порівняно з груднем 2010 року число респондентів, які оцінюють економічне становище країни як хороше та середнє, скоротилося на 9%.

Дослідження громадської думки населення України з актуальних питань соціально-політичного та економічного життя країни було проведено з 1 по 9 березня. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю у 24-х областях України і АР Крим. Обсяг вибіркової сукупності склав 2075 осіб. Очікувана середня помилка вибірки становить 2,2%.

Нагадаємо, соціологічна група «Рейтинг» провела дослідження поточних електоральних переваг населення України. Як зазначили соціологи, продовжується падіння рейтингу президента Віктора Януковича і Партії регіонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.