НОВИНИ

Слідчі Пакистану зустрінуться з прем'єром через розслідування щодо корупції

Він перебуває під слідством з 2016 року після витоку так званих «панамських документів».

Група пакистанських слідчих зустрінеться цього тижня з прем’єр-міністром країни Навазом Шаріфом у зв’язку з розслідуванням щодо офшорних компаній його родини та відмивання грошей.

Слідчі повідомили, що просять Шаріфа прийти на зустріч 15 червня і «принести всі відповідні записи, документи, матеріали» у справі. Факт отримання звернення слідчих до Наваза Шаріфа підтвердили і в канцелярії пакистанського уряду.

Шаріф, який відкинув раніше звинувачення у скоєнні правопорушень, перебуває під слідством з 2016 року після витоку так званих «панамських документів». Відповідно до цих документів, дочка Шаріфа і двоє його синів мають офшорні компанії, зареєстровані на Британських Віргінських островах.

У квітні цього року Верховний суд Пакистану постановив продовжити розслідування звинувачень у корупції щодо Шаріфа, водночас дозволивши йому далі залишатися на посаді.

Нагадаємо, колишній президент Пакистану Асіф Алі Зардарі постав перед протикорупційним судом у зв’язку зі звинуваченнями в корупції на суми в мільйони доларів, що стосуються ще 1990-х років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.